www.lyrex.eu
Vitajte

Hi. Step 1. – Select Your Language – click on Google Translate – EN in main menu.

FAQ:
Čo je lyrex.eu ?
– lyrex.eu je zoznam najzaujímavejších možností, ako pomocou internetu s trochou snahy zarobiť peniaze a tak si postupne vybudovať stále rastúci prítok financií, tzv. “Cashflow”.

Prečo ?
– Lebo jeden super-bohatý pán raz povedal, že nieje dôležité, koľko peňazí práve máme, oveľa dôležitejšie je koľko nám pravidelne chodí na účet, ideálne je, ak je to pasívny príjem.

Čím sa lyrex.eu zaoberá ?
– lyrex.eu Vás informuje o Spoločnostiach, ktoré vrámci svojho marketingu, ponúkajú každému svojmu klientovi možnosť podieľať sa na zisku firmy. Táto možnosť vzniká u väčšiny týchto spoločností automaticky, hneď po registrácii. Technicky je to riešené takmer vždy dnes už pomerne známym tzv.“reflinkom”.

Aké spoločnosti na lyrex.eu nájdem ?
– K dispozícii sú spoločnosti z väčšiny oblastí ľudského života, čiže od základu ako je napr. práca, financie, bývanie, stravovanie, zdravie až po životný stýl, šport, oddych a zábavu.
Hlavný benefit každej tejto spoločnosti spočíva v tom, že sa aktívne venuje podpore svojich klientov vrámci budovania vlastného biznisu a kariéry. Výsledkom toho je stále rastúci pasívny príjem.

Takže čo vlastne ponúka lyrex.eu?
– lyrex.eu pracuje prostredníctvom kampaní. Ak sa prihlásite na stránkach lyrex.eu do kampane ktorejkoľvek spoločnosti, obdržíte email s registračným reflinkom, pomocou ktorého sa môžete v tejto spoločnosti zaregistrovať ako zákazník, klient, spolupracovník, obchodný partner a podobne, možností je veľa.

– Po úspešnej registrácii v ktorejkoľvek spoločnosti máte nárok na všetky aktuálne benefity a bonusy, ktoré budú na stránkach lyrex.eu zverejnené. Okrem toho máte nárok aj na všetky akciové bonusy, ceny a zľavy, ktoré táto spoločnosť ponúka.

– Ak nám po úspešnej registrácii odošlete svoj reflink, prípadne ID a podobne, lyrex.eu ho pošle prvému záujemcovi, ktorý sa prihlási do rovnakej kampane, ako Vy. Týmto spôsobom Vám pomôže lyrex.eu automaticky budovať vlastný pasívny príjem. Vy pre to nemusíte urobiť nič viac.

Upozornenie:
– V každej z týchto spoločností je dôležité, alebo žiadúce, aby ste aktívne využívali ich produkt. Vyberajte si preto len také spoločnosti, ktorých ponuka Vás naozaj zaujíma a chcete teraz, alebo v budúcnosti ich produkt, alebo službu využívať.

Všetko dobré praje
Team lyrex.eu
.